• Jak długo muszę czekać na zamówione dokumenty?
  Wszystko zależy od tego kiedy złożono zamówienie oraz kiedy wpłynęła opłata na nasz rachunek bankowy.Zamówienia złożone i opłacone do godziny 10:00 danego dnia są realizowane i wysyłane w tym samym dniu. Natomiast zamówienia złożone i opłacone po godzinie 10:00 realizowane są następnego dnia roboczego. W celu przyspieszenia realizacji możliwe jest przesłanie potwierdzenia opłaty faksem na numer.
 • Jak mogę złożyć zamówienie?
  Po zalogowaniu z lewego menu należy wybrać rejestr którego dotyczy zamawiany dokument. Następnie wybieramy typ wniosku, który nas interesuje i po wypełnieniu formularza klikamy przycisk "Dalej". W kolejnym kroku pojawi się wypełniony wniosek, w którym należy sprawdzić poprawność wprowadzonych danych. Jeśli wysztkie dane wprowadzone są prawidłowo zatwierdzamy wniosek przyciskiem "Zatwierdź". Przed wysłaniem zamówienia możemy jeszcze zmienić: ilość sztuk, adres wysyłki (gdy różni się od adresu korespondencyjnego podanego podczas rejestracji), sposób wysyłki (np. polecony priorytet, e-mail) oraz wpisać ewentualne uwagi dotyczące zamówienia (np. zmiana danych odbiorcy faktury). Po uzupełnieniu wszystkich istotnych danych pozostaje wysłać zamówienie.
 • Jak sprawdzić czy zamówienie zostało złożone?
  Można to sprawdzić na dwa sposoby. Po złożeniu zamówienia system wysyła potwierdzenie na adres e-mail (podany podczas rejestracji). Zamówienie wraz z numerem i datą złożenia pojawiają się także na koncie Użytkownika w "Historii zleceń".
 • Na jaki rachunek mam wpłacić opłatę za zamówienie?
  Numery naszych rachunków bankowych znajdują się w wiadomości e-mail wysyłanej tuż po złożenia zamówienia przez Użytkownika. Dostępne są one także na stronie "Kontakt" (łącze w dolnym menu).
 • Jak mogę zwiększyć stan konta?
  Po zalogowaniu trzeba wybrać "Twoje konto", "Finanse", a następnie "Dokonaj przedpłaty" i wypełnić formularz. Należy pamiętać, że podawana kwota jest kwotą netto, do której zostanie doliczony VAT. Istotne jest także podanie numeru rachunku bankowego, na który mamy dokonywać ewentualnych zwrotów wynikających z poprzednich rozliczeń.