1 lutego 2023 16:52

Rejestr Zastawów samochodów prowadzony jest przez Sądy rejonowe - Wydziały Rejestru Zastawów. Jak przawdzić samochód w rejestrze Zastawów?


CORS.PL Rejestr Zastawów jest systemem w który poprawnie wypełnisz wniosek do rejestru Zastawów, bez konieczności znajomości litery, działu oraz numeru pozycji w rejestrze zastawów. W celu sprawdzenia samochodu w rejestrze zastawów, wybierz i wypełnij wniosek DW-2. W celu prawidłowego wypełnienia wniosku potrzebujesz jedynie numer VIN, oraz PESEL, lub REGON wpisany w dowód rejestracyjny pojazdu. To japrostrzy i najbardziej skuteczny sposób żeby sprawdzić auto w rejestrze zastawów. 

CORS pomoże Ci prawidłowo wypełnić wniosek. Po dokonaniu rejestracji, sprawdź pocztę e-mail i naciśnij link weryfikacyjny twój adres e-mail. Zaloguj się do systemu CORS Rejestr Zstawów i wybierz wniosek DW-2. Podczas wypisywania wniosku potrzebujesz jedynie VIN pojazdu oraz REGO lub PESEL jego właściciela. To wszystko! System CORS Rejestr Zastawów działa szybko. Po złożeniu i opłaceniu wniosku przeslemy Ci prawomocne zaświadczenie wydane prze wydział rejestru zastawów sądu rejonowego. Sysytem CORS Rejestr Zastawów nie handluje wnioskami i nie sprzedaje informacji. Zaświadczenie z rejestru Zastawów wydane przez Sąd otrzymasz niezwłocznie. Czas oczekiwania na zaświadczenie  rejestru zastawów waha się od jednego do dwóch dni roboczych.