12 listopada 2019 15:38

Zaświadczenie z Rejestru Zastawów o zastawach firmy lub osoby. Odpis zastawu rejestrowego. Sprawdzenie zastawu na samochodzie, pojeździe lub maszynie. Odpis z Rejestru Zastawów. Sprawdzenie zastawu. Zastawy Rejestrowe online.


Zaświadczenie z Rejestru Zastawów.

 

Zaświadczenie można uzyskać on-line, przez Internet - CORS.PL. Uzyskaj zaświadczenie o zastawach, sprawdź osobę, przedmiot lub firmę. Rejestr Zastawów dostępny przez CORS.PL posiada gotowe wnioski.

 

Sprawdzenie samochodu osoboweg: https://www.cors.pl/ap/rejestr-zastawow-sprawdzenie-przedmiotu-wniosek?category=5

 

Sprawdzenie samochodu ciężarowego: https://www.cors.pl/ap/rejestr-zastawow-sprawdzenie-przedmiotu-wniosek?category=9

 

Sprawdzenie przyczepy lub naczepy:https://www.cors.pl/ap/rejestr-zastawow-sprawdzenie-przedmiotu-wniosek?category=28

 

Wszystkie gotowe wnioski posiadają formularz w którym wystarczy w pisać REGON - jeśli właścicielem przedmiotu jest firma, lub PESEL jeśli właścicielem jest osoba fizyczna. Sprawdzajądz pojazd lub samochód wystraczy do tego posiadać numer VIN. Zaświadczenie z rejestru Zastawów otrzymasz mailem. Dostepne również będzie po zalogowaniu w elekrtonicznym sysytemie rejestrów zastawów cors.pl

 

Sprawdzenie firmy w Rejestrze Zastawów.

Sprawdzenie firmy w Rejstrze Zastawów polega na wpisaniu numeru REGON we wniosku DW-1. Wybierz wniosek DW-1, wpisz REGON i wyślij wniosek.

 

Sprawdzenie osoby w Rejestrze Zastawów.

Sprawdzenie osoby w Rejestrze Zastawów złóż wniosek DW-1 i wpisz numer PESEL. Zaświadczenie o zastawch rejestrowych wskazuje czy osoba posiada zastawione przedmioty w Rejestrze Zastawów. 

 

Przejdź do strony głównej.

 

Kancelaria Powiernicza Artur Głowacki