24 grudnia 2021 14:16

Wystarczy że otrzymamy od Ciebie numer pozycji rejestru zastawów. Numer pozycji rejestru zastawu jest uwidoczniony na decyzji o wpisaniu zastawcy, zastawnika i przedmiotu w rejestrze zastawu.


W przypadku wykreślenia przedmiotu z rejestru zastawu, z pomocą przychodzi Kancelaria Powiernicza Artur Głowacki. Błędne lub złe wypełnienie wniosku o wykreślenie przedmiotu z rejestru zastawów skutkuje przedłużeniem terminu wydania decyzji o wykreśleniu. Jeśli chcesz sprawnie wykreślić przedmiot, wystarczy że otrzymamy od Ciebie numer pozycji rejestru zastawów. Numer pozycji rejestru zastawu jest uwidoczniony na decyzji o wpisaniu zastawcy, zastawnika i przedmiotu w rejestrze zastawu.

Jeśli nie posiadasz numeru pozycji rejestru zastawu, należy wypełnić wniosek DW-1 wpisując odpowiednio PESEL lub REGON pożyczkobiorcy.

Cały proces możesz zlecić naszej Kancelarii, wysyłając do nas maila z oświadczeniem banku o tym, że przedmiot jest spłacony w całości.   Po otrzymani  maila i otrzymaniu niezbędnych opłat, dokonamy czynności związanymi wykreśleniem. Możesz nam również zlecić załatwienie niezbędnych formalności z bankiem który udzielał kredytu pod zastawiony przedmiot (np. samochód). W efekcie otrzymasz od nas pakiet dokumentacji gotowej do wysłania do sądu.

Czas w jakim przedmiot zostanie wykreślony to 1 – 3 miesięcy, w zależności od sądu.

Kontakt z nami. Lelfon 607 686 972, mail: kontakt(@)arturglowacki.pl (@) – bez nawiasów.